Снимка: beroe.bg

Локомотив (София) победи Локомотив (Пловдив) в мач от II кръг на Първа лига. На стадиона на Царско село столичани взеха „железничарското“ дерби с 1:0.

Локомотив (София) поведе още в 5-ата минута. Бухмиди настигна дълъг пас почти на аутлинията и центрира към далечната греда. Раел Лолала пък засече от въздуха от ъгъла на вратарското поле за 1:0.

В началото на втората част Руан стреля опасно от въздуха, от 30-ина метра. Любенов обаче плонжира и изби.

В 80-ата минута Локомотив (Пловдив) пропусна най-доброто си положение. Димитър Илиев стреля атрактивно със задна ножица. Красимир Милошев обаче изби с глава току пред голлинията.

loading…

предишна статияРапид и Трабзон дебнат Локо (Пд)! „Смърфовете“ прибират над 1 милион от мачовете със Словачко
Следваща статияИван Колев: Не трябва да се заблуждаваме! Ще има развитие по селекцията