Юношите на „Левски“ до 17 години разгромиха с 8:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Спартак“ (Пловдив) в мач от 3-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Хеттрик за водения от треньора Петър Карачоров тим вкара Радостиян Димитров, два гола добави Петко Панайотов, а по веднъж се разписаха Преслав Бачев, Стилиан Бързачки и Цветомир Тодоров.

„Левски“ U17 е на трето място в класирането с пълен актив от 6 точки от 2 мача. Лидер е „Берое“ със 7 точки от 3 мача.

Съставът на „Левски“ U17: 12. Ивайло Неделчев, 2. Стилиан Бързачки, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев, 7. Кристиан Красимиров, 13. Виктор Пеев, 14. Александър Божилов (59 – 15. Велизар Радков), 17. Петко Панайотов (59 – 19. Адриан Райчев), 10. Любомир Тодоров (59 – 18. Али Айвазов), 11. Радостиян Димитров (59 – 9. Преслав Бачев), 16. Ясен Цветанов (59 – 8. Цветомир Тодоров).

Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 2:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Дунав“ (Русе) в мач от 3-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Головете за водения от треньора Стоян Димов тим вкараха Марто Бойчев в 38-та и Кристиян Илиев в 53-та минути.

„Левски“ U15 е на трето място в класирането с пълен актив от 6 точки от 2 мача. Лидер е „Славия“ с 9 точки от 3 мача.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Атанас Кехайов, 6. Кристиан Йорданов, 5. Стоян Добрев, 19. Давид Димитров, 4. Мартин Здравков (52 – 2. Димитър Яръмов), 14. Михаил Петров (к), 11. Калоян Атанасов (64 – 10. Марио Данчев), 20. Марто Бойчев (60 – 15. Георги Добрев), 17. Денис Гиведжов, 7. Мартино Йорданов (36 – 3. Александър Кръстев), 8. Стивън Стоянчов (36 – 18. Кристиян Илиев).

Юношите на „Левски“ до 16 години разгромиха със 7:0 като гост връстниците си от „Малеш“ (Микрево) в мач от 2-ия кръг на Зоналното първенство. Първата среща на „сините“ срещу „Славия“ бе отложена. Хеттрик за водения от треньора Ахмед Хикмет тим записа Георги Христанов в 22-та, 43-та и 47-та минути. Два гола добави Никола Бандев в 18-та и 45-та минути, а по веднъж се разписаха Калоян Борунов в 32-та и Александър Александров в 36-та минути.

Съставът на „Левски“ U16: 12. Теодор Николов, 2. Ериан Благоев (52 – 14. Даниел Еротеев), 3. Георги Русев, 4. Виктор Любенов (63 – 15. Део Дамянов), 5. Калоян Борунов, 6. Крис Златинов, 7. Георги Христанов (52 – 18. Ангел Димитров), 8. Александър Сомов (к) (73 – 13. Костадин Русинов), 9. Александър Александров, 10. Никола Бандев (63 – 16. Рубен Геворгян), 11. Александър Александров (52 – 17. Ники Гинчев).

loading…

предишна статияСтойчо Младенов картотекира двама контузени! Зачеркна нов с дебелия флумастер
Следваща статия„Сините“ таланти с 3 трофея от „Купа София“! Биха и ЦСКА-София на финал