Ради Димитров записа пълни 90 минути за своя Сепси при домакинското равенство с Херманщад от 3-ия кръг на плейофа за оставане в Лига 1 на Румъния. Срещата завърши при резултат 1:1. Другият българин в състава на домакините Стефан Велев изгледа мача от резервната скамейка и не влезе в игра.
Сепси откри резултата в 25-ата минута с попадение на Ищван Фюлоп, но още в началото на втората част Херманщад изравни чрез Язалде в 46-ата минута.
В друг мач от кръга Волунтари победи с 3:0 Академика (Клинчени), но българският вратар на домакините Божидар Митрев не бе в групата.
След този кръг водач в класирането на втората осмица е Виторул с 24 точки, пред Сепси с 20 и Херманщад с 18. Волунтари е точно над чертата на 5-ото място с 15 точки.

предишна статияЩе спечели ли Левски първа победа за годината?