Снимка: ludogorets.com

Лудогорец детронира носителя на Купата на България Локомотив Пловдив! Лудогорец победи Локомотив Пловдив с 2:1 като домакин след продължения в четвъртфинален мач от турнира. По този начин „смърфовете“ приключиха своята приказка в надпреварата, след като спечелиха купата през последните две години. В началото на второто полувреме Пиерос Сотириу изведе Лудогорец напред в резултата. Локомотив Пловдив прати мача в продължения в сетния миг с попадение на Георги Минчев. Победата за Лудогорец бе донесена от Мависс Чибота в 114-ата минута.

Мачът завърши с грозни сцени и разправия между Жордан Икоко и Пауло Уртадо, които получиха директни червени картони от съдията Драгомир Драганов.

Червените картони на Икоко и Уртадо предизвикаха още по-големи разправии на терена между футболистите на двата отбора.

предишна статияКахлина: Беше вълнуващ мач, защото не знаехме какво може да очакваме от нас самите