ЦСКА-София победи Царско село в мач от XI кръг на родния футболен елит. На стадион „Българска армия“, „червените“ се измъчиха, но стигнаха до успех с 1:0. Голът на победата пък падна в 90-ата минута. Това бе първа победа за ЦСКА-София в първенството, след 6 поредни неуспеха.

ЦСКА-София имаше добра ситуация след само 240 секунди игра. Пеняранда стреля директно от фал, но Пласид улови сигурно.

В 16-ата минута пък гостите имаха претенции за дузпа. Мирослав Будинов се пребори с Валентин Антов. При падането си, защитникът на ЦСКА-София закачи нападателя и той падна на земята. Главният съдия обаче не посочи бялата точка.

В 23-ата минута Пеняранда отправи удар от дистанция, който обаче не намери целта.

120 секунди след това пък Божидар Васев стреля от малък ъгъл, но Евтимов изби.

В 58-ата минута ЦСКА-София можеше да поведе. Санкаре направи чудесно двойно с Енрике, след което стреля мощно към горния десен ъгъл. Пласид обаче показа класа и изби.

В 76-ата минута Мазику проби отляво и центрира в наказателното поле. Пеняранда засече с глава, но над вратата.

240 секунди по-късно Андерсон проби отляво, влезе в наказателното поле и стреля от малък ъгъл. Евтимов обаче внимаваше и изби в корнер.

ЦСКА-София стигна до победата в 90-ата минута. Али Соу проби отдясно, нахлу в наказателното поле и пусна успореден пас. Юнус Санкаре пък засече безпощадно от вратарското поле за 1:0. Любопитно е, при организирането на атаката за попадението на Али Соу, Греъм Кери си поведе топката с ръка, но главният съдия не маркира нарушение. Последва пас към Белтраме, той към Мазику, който пък намери в наказателното поле Али Соу.

В 3-ата минута на продължението пък Царско село по чудо не изравни. След центриране отляво, Ушагелов засече напълно необезпокояван от границата на вратарското поле. Топката обаче премина над напречната греда.

След последния съдийски сигнал, Реян Даскалов се нахвърли върху съдията, явно претендирайки за редовността на гола. Заради това обаче той получи червен картон.