Берое победи Славия в мач от предпоследния кръг на родния футболен елит. На стадиона в Стара Загора, домакините се наложиха с 2:0 над „белите“, които с победата над Левски се бяха устремили към евротурнирите. Двубоят бе последеният домакински със зелената фланелка за Мартин Камбуров. Той го отбеляза подобаващо, реализирайки и двете попадения. Така той се доближи още повече до рекорда на Петър Жеков.

Берое успя да поведе още в 6-ата минута. Антонис Стергиакис фаулира в наказателното поле Алиун Фал, за което главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Мартин Камбуров бе безапелационен за 1:0.

В 55-ата минута домакините удвоиха аванса си. Октавио центрира в наказателното поле. Камбуров овладя на гърди, обърна се и с прецизен удар прати топката в долния десен ъгъл за 2:0. Това бе гол №237 за ветерана.