Снимка: Официален сайт на ЦСКА

ЦСКА отстрани беларуския БАТЕ Борисов след победа с 2:0 на „Българска Армия“ в двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа. „Червените“ счупиха „проклятието“ на българските отбори срещу този съперник, който в близкото минало се е оказвал непреодолим отбор за Левски и Литекс

Победата за „червените“ изковаха Али Соу с гол през първата част и Греъм Кери с попадение в края на мача. В следващата фаза на турнира ЦСКА ще се изправи срещу тима на Б36 Торсхавн от Фарьорските острови.

За трети път в историята БАТЕ (Борисов) ще се изправи срещу български тим в европейския футбол, като след отстраняването на Левски и Ли…

А ето как се разви срещата ЦСКА – БАТЕ Борисов по минути – четете в SportLive.bg