Царско село победи като гост Етър в мач от Група „А“ на втората осмица на efbet Лига. Воденият от Любослав Пенев тим се наложи с минималното 1:0.

Царско село поведе в 29-ата минута. Уесли Ната получи в наказателното поле, завъртя се и с прецизен удар намери долния ляв ъгъл на вратата за 0:1.

В 58-ата минута пък Етър можеше да изравни. Флорентен Боджаджа бе изведен в наказателното поле, но ударът му попадна във вратаря.

В 67-ата минута вликотърновци по чудо не стигнаха до гол. Здравко Илиев центрираа отдясно, Милчо Ангелов засече от въздуха, но разтресе лявата греда.

В 84-ата минута топката спря в мрежата на Царско село. Голът обаче бе отменен заради нарушение на Кацаров срещу Пласид.

В даденото продължение Мирослав Будинов нахлу в наказтелното поле и стреля към близката греда. Стражът на домакините обаче се намери с вещина и изби в корнер.