Отборите на ЦСКА и Ботев (Враца) играят при 0:0 в мач от 16-ия кръг на Първа Лига.

Треньорът на „армейците“ Бруно Акрапович е заложил на същата тактика, която донесе на отбора грандиозния успех над италианския гранд Рома.
Единствените промени в състава на червените са по крилата, където техният наставник залага на различни халф-бекове. На местата на Йомов и Мазику, на които им е дадена почивка, са поставени Тибо Вион и Греъм Кери.

До първата по-опасна ситуация в мача се стигна в 12-ата минута, когато Соу добре обърна фронта на атаката вляво към Вион. Защитникът центрира към непокрития Санкаре, който стреля с глава от три четири метра, но в аут, тъй като топката му дойде малко по-висока и не успя да я свали под напречната греда.
Ботев отговори с удар на Генов в 14-ата минута. Том центрира от фаул към централния нападател, който засече с глава на първата греда, но Бусато успя да избие.

Най-титулуваният български клуб ЦСКА изигра страхотен мач в груповата фаза на Лига Европа и победи италианския гранд Рома с 3:1 на Наци…

Така се стигна до 17-ата минута, в която домакините взеха преднина. Занев центрира отляво към Соу, който не успя да отправи удар с глава. Топката обаче рикошира в тялото на изненадания Керчев и влезе в мрежата на Костов за 1:0.

ЦСКА – БОТЕВ (ВРАЦА) 0:0
ЦСКА: 1. Бусато, 26. Антов, 2. Матей, 11. Занев, 15. Вион, 21. Юга, 3. Жеферсон, 8. Кери, 20. Тиаго, 13. Санкаре, 22. Соу

БОТЕВ (ВРАЦА): 33. Костов, 24. Н’Диайе, 81. Зехиров, 37. Керчев, 9. Генов, 6. Гаджев, 18. Миланов, 77. Костадинов, 10. Атанасов, 88. Том, 28. Златински