Мачът между отборите на Витоша Бистрица и Звезда Семчиново от турнира Витоша Къп 2021 беше белязан от здраво меле. В средата на второто полувреме човек от щаба на Витоша нахлу на терена и се нахвърли срещу футболисти на Звезда.

Появилият се на игрището човек нокаутира един от играчите на противника и чупи носа на друг футболист на Звезда. В последната минута на срещата пък играч на Звезда Семчиново е бил изгонен с директен червен картон.

Футболният Ботев (Пловдив) има много легенди, но безспорно една от най-големите е Георги Попов-Тумби. Основен нападател при единственат…

Прочети повече

След края на двубоя след консултация с БФС беше решено отборът на Витоша Бистрица да бъде дисквалифициран от участие. Присъди се служебна победа за Звезда Семчиново с резултат 5:0.

Видео от боя и повече подробности около инцидента вижте в SportLive.bg.