Царско село разгроми Арда в мач от XXVI кръг на Първа лига. На стадиона на столичани, възпитаниците на Антони Здравков се наложиха с разгромното 4:0.

Царско село поведе в 16-ата минута. Емануил Манев изпълни прекрасно свободен удар, пращайки топката в горния десен ъгъл на вратата за 1:0.

В 33-ата минута домакините удвоиха аванса си. Дилан Мартенс намери в наказателното поле Емануил Манев, който стреля от движение за 2:0.

В 44-ата минута „царете“ оформиха класиката в резултата. Иван Караджов изби удар с глава на Мартин Костадинов. При добавката обаче Андерсон Кордейро направи 3:0.

Царско село довърши съперника си четвърт час преди края. Рикоширала топка стигна в наказателното поле до Кордейро, който с глава я прати в мрежата на Караджов за 4:0.

В 81-ата минута Тонислав Йорданов прати топката зад голлинията, но попадението бе отменено заради засада.

ЦАРСКО СЕЛО: Джони Пласид, Мартин Кавдански, Стефан Христов, Лъчезар Балтанов, Андерсон Кордейро, Христо Попадийн, Димитър Костадинов, Емануил Манев, Луис Педро Ферейра, Дилан Мартенс, Луи Нганиони;

АРДА: Иван Караджов, Милен Стоев, Милен Желев, Александър Георгиев, Георги Атанасов, Алекс Петков, Емил Мартинов, Иван Тилев, Пламен Крумов, Лъчезар Котев, Тонислав Йорданов;