Славия и Ботев (Пловдив) не излъчиха победител в отложен мач от XI кръг на родния футболен елит. На стадион „Славия“ в „Овча купел“, съперниците изиграха скучен мач, завършил 0:0.

Преди началото на мача, футболистите на двата отбора излязоха със специални тениски в памет на легендата на Славия, бивши капитан на България и президент на БФС – Димитър Ларгов, който почина на 84 години. Фланелките бяха с №5 на гърба и надпис „Завинаги в сърцата ни“.

В 11-ата минута Андреа Христов засече с глава центриране от корнер. Топката обаче премина встрани от вратата.

Половин час по-късно Шоколаров центрира от фал. Маркиньос засече с глава, но и той не намери очертанията на вратата.

В началото на втората част Славия пропусна страхотно положение. Калоян Кръстев можеше да се разпише от изгодна позиция, но ударът му профуча покрай лявата греда.

Гостите отговориха с отлична атака, при която Димитър Тонев бе изведен сам срещу вратаря. Светослав Вуцов обаче запази самообладание и някакси успя да избие удара от границата на вратарското поле.

В 89-ата минута Славия можеше да стигне до победата. Рангелов проби и намери на ъгъла на вратарското поле Кабов, чийто изстрел обаче премина покрай дясната греда. В даденото продължение пък удар с глава на Рангелов бе уловен без сериозни проблеми от Аргилашки.