Левски завърши със загуба лагера си в Турция. Сините загубиха с 1:2 от украинския Олександрия в Белек. Това бе първото поражение за сините за тази година. Головете за победата на Олександрия реализираха Артьом Ситало след 33 минути игра и Максим Задерака след час игра. Завърналият след продължително отсъствие заради контузия Станислав Костов вкара от дузпа попадението за сините.

„Сините“ създадоха първото опасно положение в мача. Франко Мазурек стреля покрай левия страничен стълб на Панкив.

В 22-та минута Паулиньо падна при контакт с Гречишкин в пеналта, но главният съдия не отсъди дузпа.

Артьом Ситало бе изведен зад гърба на отбраната и технично копна над Миятович топката в мрежата в 33-тата минута за 0:1.

След още 7 минути Дени Алар шутира право в ръцете на вратаря от удобна позиция.

На почивката треньорът на Левски Петър Хубчев не направи промени, за разлика от украинците, където Володимир Шаран направи доста смени.

В 55-ата минута бе отсъден фаул в близост до наказателното поле, за нарушение срещу Живко Миланов. Дени Алар стреля опасно от фаула на сантиметри от напречната греда.

Олександрия удвои преднината си след час игра. Максим Задерака надскочи Иван Горанов и реализира с глава за 0:2.

С влизането в игра на Филипе Нашименто и Стайн Спиерингс играта на Левски стана много по-добра. Именно след центриране на Нашименто в наказателното поле, бранител на украинците игра с ръка. Станислав Костов вкара отсъдената дузпа и намали резултата.

Пет минути преди края Тиам с глава стреля на сантиметри от целта и пропусна да изравни.