Академия Пушкаш победи с 2:1 носителя на Купата на Унгария Хонвед и завърши сезона на трето място, печелейки бронзовите медали. Камен Хаджиев отново беше титуляр и игра цял мач. Майрон Джордж даде преднина на Хонвед в 22-ата минута, но до почивката Жолт Наги изравни, а в 84-ата минута нидерландецът Лусиано Слагвеер донесе победата на Академия Пушкаш.
Тимът на Хаджиев финишира с 54 точки – четири повече от Мезьокьовешд, който записа серия от слаби резултати след загубения финал за националната купа. Днешното гостуване на шампиона Ференцварош беше загубено с 0:1. Единствения гол в двубоя вкара Томас Нгуен. Титлата е 31-а за най-успешния унгарски клуб, който в хода на кампанията допусна само три поражения.

предишна статияНе спира! Един починал и нови 112 заразени с COVID-19 у нас!